Współpraca

Zaintrygowała Cię rosnąca od dwóch lat, ciekawa świata i otwarta na wiedzę społeczność czytelników, jaka wciąż zbiera się wokół Okruchów? Uważasz, że blog, który może pochwalić się opinią miejsca merytorycznego, unikalnego, łączącego w sobie elementy dyskusji o kulturze i nauce ze stylem życia zorientowanym na podróże i uwielbienie dla klasycznych wartości to właściwe miejsce dla Twojej marki? Idealnie! Powitam Cię bardzo serdecznie i chętnie podejmę współpracę, która może mieć kilka wymiarów:

  1. testy i recenzje
  2. patronaty
  3. fotoreportaże/relacje (chętnie pojadę w znane mi i nieznane zakątki kraju – i dalej, wszędzie, gdzie dzieje się coś ciekawego – z aparatem i notesem pod ręką)
  4. inne formy, indywidualnie wypracowane dla określonych potrzeb

Pamiętaj, że każda podjęta współpraca o charakterze komercyjnym jest jawna – pisząc Okruchy Kultury nadałam im pewien określony charakter, a sama mam swój światopogląd oraz zasady, spośród których najważniejsza jest uczciwość w stosunku do czytelników.

Jeśli jesteś zainteresowany – skontaktuj się ze mną pod adresem kontakt@okruchykultury.pl i opowiedz mi, jak mogę Ci pomóc; cennik to kwestia indywidualna i zależna od projektu, na życzenie też udostępnię Ci szczegółowe statystyki strony (odwiedzanej przez ponad 2.100 unikalnych użytkowników miesięcznie).

Zapraszam!

Gosia Rybakowska